Vítejte

jitka.jpg
Jitka Stehlíková vás vítá na svých stránkách.


AKTUÁLNĚ

* Ještě stále se můžete přihlásit na náš týdenní kurs jógy u moře
ITÁLE, OSTROV ISCHIA - ZBÝVAJÍ POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA
v termínu 2. - 11. ZÁŘÍ 2016
polopenze, 2 x denně jóga, termální bazény v hotelu v ceně, cesta autobusem nebo letecky.


Zajím
ají-li vás především hluboce tvořivé stránky života, nechejte se inspirovat.

Isadora nabízí práci na celistvém nahlédnutí na člověka ve vztahu ke kosmickým silám, k duchovním sférám a nabízí vám možnost podílet se na rozvoji své osobnosti, své duše, svého ducha.

Seznamte se se systémem integrální jógy. Můžete se přihlásit na kursy víkendové, týdenní  a pravidelné.

V poradnách nabízím hloubkové rozhovory a rozbory horoskopu, určení enneagramového typu a práce s ním, jógovou psychoterapii či psychofonetickou práci s tělem.

Individuální práce s klienty je diskrétní a citlivá - a je jen pro ty, kteří jsou víc zvídaví než leniví, víc nespokojení než v pohodě, víc otevření než lpějící na neplodných rituálech duše. Ale pohneme i s některými zatvrzelci...

Kursy, semináře, konzultace, ozdravné pobyty, poradny, doprovod duše - jsem tu pro vás.

Vstupte, prosím, dál ...

Mgr. Jitka Stehlíková

praktikuje integrální jógu třicet let, je žákyní legendy české jógy PhDr. Milady Bartoňové. Pobývala v Indii (2002, 2006-7), meditovala na Arunáčale. Tráví pravidelně několik týdnů v roce v mlčení na kursech  kontemplace s učitelem Janem Šedivým.  Kromě jógy se zabývá astrologií, enneagramem, snovou terapií a dalšími celostními systémy.  Věnuje se psaní článků, básní a vydávání knih. Velkou láskou je jí také pohybové umění eurytmie.