Vítejte

jitka.jpg
Jitka Stehlíková
vás vítá na svých stránkách.


Zajímají-li vás především hluboce tvořivé stránky života, nechejte se inspirovat.

Isadora nabízí práci na celistvém nahlédnutí na člověka ve vztahu ke kosmickým silám, k duchovním sférám a nabízí vám možnost podílet se na rozvoji své osobnosti, své duše, svého ducha.

Seznamte se se systémem integrální jógy. Můžete se přihlásit na kursy víkendové, týdenní  a pravidelné.

V poradnách nabízím hloubkové rozhovory a rozbory horoskopu, určení enneagramového typu a práce s ním, jógovou psychoterapii či psychofonetickou práci s tělem.

Individuální práce s klienty je diskrétní a citlivá - a je jen pro ty, kteří jsou víc zvídaví než leniví, víc nespokojení než v pohodě, víc otevření než lpějící na neplodných rituálech duše. Ale pohneme i s některými zatvrzelci...

Kursy, semináře, konzultace, ozdravné pobyty, poradny, doprovod duše - jsem tu pro vás.

Vstupte, prosím, dál ...Mgr. Jitka Stehlíková praktikuje integrální jógu přes třicet let, je žákyní legendy české jógy PhDr. Milady Bartoňové. Pobývala v Indii (2002, 2006-7), meditovala na Arunáčale. Tráví pravidelně několik týdnů v roce v mlčení na kursech  kontemplace s učitelem Janem Šedivým.  Kromě jógy se zabývá astrologií, enneagramem, snovou terapií a dalšími celostními systémy.  Věnuje se psaní článků, básní a vydávání knih. Velkou láskou je jí také pohybové umění eurytmie.